Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Czarzasty: Wszyscy się śmialiśmy z przywitania Beaty Szydło na lotnisku

dodano 2017-04-19 07:23 w kategorii: Akcje

- Mnie to po prostu śmieszy – podsumował Włodzimierz Czarzasty zamieszanie wokół „przywitania” Donalda Tuska w Warszawie. – Szanując pana Tuska, to dziwię się, że on sobie na to pozwala – podkreślił przewodniczący SLD. – Będą się zatrzymywać na każdej stacji i wręczać kwiaty – ironizował. - Jeżeli prawdą jest to, co mówi Prostasiewicz z Schetyną, że będą go nieśli na rękach z Dworca Centralnego do prokuratury, to musi wzbudzać uśmiech – podkreślił.

Włodzimierz Czarzasty w programie „Więc jak?” ocenił, iż PO jeżeli myśli o wystawieniu Donalda Tuska, jako kandydata na prezydenta RP powinna zachowywać się poważnie. – Przed chwilą wszyscy się śmialiśmy z akcji przywitania Beaty Szydło na lotnisku – podsumował. – Moim zdaniem mamy mało autorytetów i nie ma co Donalda Tuska tak bezlitośnie ośmieszać – dodał.

Oglądaj całą rozmowę z Włodzimierzem Czarzastym, kliknij tu.Komentarze

Wydarzenia

 • 400 000 podpisów pod projektem ustawy liberalizującej przepisy aborcyjne

  3 godziny temu

  - Dla nas to jest swojego rodzaju konsekwencja, przez całą historię SLD walczyliśmy o prawa kobiet, zarówno te reprodukcyjne, jak i seksualne – powiedziała Małgorzata Kossakowska, przedstawicielka SLD w komitecie „Ratujmy Kobiety”.czytaj więcej»

 • SLD na Kongresie Świeckości

  6 godzin temu

  W trakcie odbywającego się w dniach 21-22 października w Warszawie Kongresu Świeckości czynny udział wzięli przedstawiciele Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Prof. Danuta Waniek wygłosiła wykład pt. „Ideologia narodowa, a Kościół Katolicki”, prof. Małgorzata Winiarczyk – Kossakowska wzięła udział w paczytaj więcej»

 • Liberadzki: Kawa z fusami, czyli po turecku

  dzisiaj o 11:12

  „Polska popiera, popierała i popiera starania Turcji dzisiaj o wstąpienie do Unii”… Nie czuję się z tym dobrze. Mam wrażenie, że wypowiadając te słowa, w tak zdecydowanym zresztą tonie, pan prezydent przybił pieczęć z orłem w koronie pod tymi wszystkimi wyrokami, które spadły na turecką demokrację..czytaj więcej»

 • Gawkowski: Sztafeta PO zgubiła pałeczkę już na starcie

  dzisiaj o 10:18

  - Kiedy słuchałem wystąpienia Grzegorza Schetyny, to miałem wrażenie, iż wystartował w długodystansowej sztafecie, która na samym początku zgubiła pałeczkę, ponieważ okazało się, że nie może jej przejąć prezydent stolicy – Krzysztof Gawkowski skomentował nieobecność Hanny Gronkiewicz-Waltz podczas oczytaj więcej»

 • Senyszyn: Dzisiaj najważniejsze jest to, aby poszkodowany wrócił do zdrowia

  dzisiaj o 09:51

  - Jeżeli my nie będziemy prowadzić żadnej narracji, to pozostanie tylko ta PiS-owska narracja, iż jest to człowiek niezrównoważony psychicznie, i że nie wiedział co robi – odniosła się prof. Joanna Senyszyn do sprawy samopodpalenia pod Pałacem Kultury i Nauki, które miało miejsce w czwartek 19 paźdzczytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.